logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
49.19981695282731 16.611997823260495 AFRODITÉ - estetické laserové studio http://www.afrodite-laserstudio.cz
náhled www - webshot.jpg

AFRODITÉ - estetické laserové studio

Provozujeme studio se specializací na hydrataci a čištění pleti, neinvazivní liposukce, dermabraze, odstraňování strií, vypínání vrásek, permanentní make-up, prodlužování řas, dále také léčbu akné a redukce jizev.

Web: http://www.afrodite-laserstudio.cz


Adresa: AFRODITÉ - estetické laserové studio Příkop 6
60200  Brno http://www.afrodite-laserstudio.cz


mobil: +420 604 303 054

mail: info@afrodite-laserstudio.cz

Kategorie

Klíčová slova

liposukce, neinvazivní liposukce, odbourávání tuků, odstranění celulitidy, redukce strií, redukce jizev, vypnutí vrásek,vyhlazení pleti, léčba akné, hloubkové čištění pleti, dermolissage,peeling, dermoabraze, hyperpigmentace,prodlužování řas, permanentní makeup, barvení řas a obočí, botomax, botoxová maska , neinvazivní aplikace botulin toxinu,revitalizace,kosmetika Brno, estetické studio, Brno, neinvazivní ošetření

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz