logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50.5638853186 15.9029698002 Edita Blažek, DiS. http://www.editablazek.cz/
náhled www - www-edita-blazek.png

Edita Blažek, DiS.

Velice ráda pracuji s hedvábím, které již samo o sobě vnáší do prostředí jemnost a hladivou energii. Těší mě tvořit osobní mandaly pro konkrétního člověka, které mu pomáhají nalézt jeho cestu, jeho vyšší potenciál a jemně, nenásilně ho vedou k celistvosti a harmonii. Ráda maluji harmonizační obrazy do domů lidí, kde šíří radost, klid a lásku i obrazy do firem, kde podporují a posilují její pozitivní vizi a poslání pro svět. Velikým potěšením je pro mě tvorba originálního textilu a módních doplňků, které podtrhují naši originalitu a jemné působení barev ladí a harmonizuje naše tělo i Ducha."

Web: http://www.editablazek.cz/


Adresa: Edita Blažek, DiS. Přádelnická 271
54101  Trutnov http://www.editablazek.cz/


mobil: +420 604 265 039

mail: info@editablazek.cz

Kategorie

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz