logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
49.74953492403625 13.377454792712625 MEDILA, spol. s r.o. http://www.medila-plzen.cz
náhled www - webshot.jpg

MEDILA, spol. s r.o.

Kosmetická medicína a fyzioterapie. Výhradní zastoupení slovinské společnosti Iskra Medical, výrobce kavitačních zařízení CaVite a VaCaVite (ultrazvuková neinvazivní liposukce), kosmetických laserů a RDT radiofrekvencí, ale také celé řady fyzioterapeutických zdravotních přístrojů, např. 12-ti kanálová lymfatická drenáž. Balneologie a Vodoléčba. Zastoupení slovenského výrobce Chirana Progress, s nabídkou podvodních masáží, balneologických van, vířivých koupelí a hydrogalvanických masáží. Servis a Prodej tradiční zdravotnické techniky do nemocnic a zdravotních zařízení.

Adresa: MEDILA, spol. s r.o. Dominikánská 25/14
301 00  Plzeň-Vnitřní Město

Kategorie

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz