logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
49.233762883047596 16.583692109388895 NutriAcademy, s.r.o. http://www.nutriacademy.cz
náhled www - webshot.jpg

NutriAcademy, s.r.o.

Provádíme vzdělávací kurzy v oblasti lidské výživy a poradenstvím ve výživě. Naší předností je individuální péče o posluchače kvalifikovanými lektory a poskytnutí veškerých informací pro okamžité zahájení činnosti poradce pro výživu v praxi.

Web: http://www.nutriacademy.cz


Adresa: NutriAcademy, s.r.o. Hudcova 367/78
612 00  Brno http://www.nutriacademy.cz


mobil: +420 775 785 219

mail: info@nutriacademy.cz

Pobočky

Kategorie

Klíčová slova

kurzy zdravé výživy, rekvalifikace, zdravá výživa, nutriční poradenství, inbody, školení, poradenství, přednášky, nutriční poradenství, jídelníčky, nutrice, nutriční terapeut, poradce pro výživu, Radka Burdychová, Marta Burdychová, Alena Španová, laboratoř, zdravotní nezávadnost, hygiena, potraviny, molekulární biologie, probiotika, Petr Menšík, Kateřina Hýlová, Pavlína Dostalíková, Markéta Karasová, Lenka Svobodová, Zita Viková, Karel Kopec, Hana Sulcerová, Vlastimil Dohnal, Lucie Dohnalová, Eva Vítová, Vít Jančařík, Jaroslav Odstrčil, výživový poradce, nutriční poradce, sportovní výživa, redukční výživa, výživa diabetiků, celiakie, diabetes, vzděláváni,

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz