logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50,0914108 14,4802254 Petr Vávra - Body-perfecting club http://www.volny.cz/body-club
náhled www - webshot.jpg

Petr Vávra - Body-perfecting club

Naše fitnesscentrum bylo založeno už v roce 1990 jako jedno z prvních v Praze a dávno už se dostalo na profesionální úroveň, kdy po celou dobu naší existence se snažíme zlepšovat své služby. Nepokoušíme se budovat Megacentrum, nepodléháme tolik módním trendům, ale naším krédem je poskytovat kvalitní služby v lidské, přátelské a klubové atmosféře. Samozřejmě je u nás možné odborné trenérské vedení a dohled stejně tak jako samostatné cvičení vlastních programů a metod. Celé naše zařízení je vedeno jako klubové a tak zde má každý klid a může si vybrat pro sebe nejvýhodnější čas na vylepšování kondice svého těla ve FITNESS, či regeneraci v části WELLNESS.

Adresa: Petr Vávra - Body-perfecting club Biskupcova 1863/75
130 00  Praha-Žižkov

Kategorie

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz