logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
49.2271869 17.6648350 Studio Estetika, s.r.o. ZLÍN http://www.studio-estetika.cz
náhled www - webshot.jpg

Studio Estetika, s.r.o. ZLÍN

Nabízíme tyto služby: kosmetické ošetření Maria Galland, neinvazivní liposukce (kavitace), omlazení pleti, vyhlazení vrásek, lymfodrenáže, vibrosauna, VACU BodySpace, měření InBody, vizážistika.

Web: http://www.studio-estetika.cz


Adresa: Studio Estetika, s.r.o. ZLÍN Bartošova (OD MODUS, 3.patro)/45
76001  Zlín http://www.studio-estetika.cz


mobil: +420 734 449 352

mail: info@studio-estetika.cz

Kategorie

Klíčová slova

neinvazivní liposukce, bezbolestná liposukce, kavitace, odstranění tuku, laser, laser Zerona, kosmetika, kosmetické ošetření, Maria Galland, vibrosauna, sauna, líčení, vizážistika, lymfodrenáže, vacu stroje, vacushape, vacu bodyspace, vacutherm, radiofrekvence, bodyka, vyhlazení vrásek, vypnutí kůže,depilace, orientální depilace, InBody, výživové poradenství

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz