logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
48,9042326 16,1858034 Truhlářství ZdeNo, s.r.o. – Interiérový nábytek na zakázku http://www.truhlarstvi-zdeno.cz
náhled www - webshot.jpg

Truhlářství ZdeNo, s.r.o. – Interiérový nábytek na zakázku

Firma Truhlářství Zdeno s již dvacetipětiletou působností nejen na českém trhu, ale i v zahraničí, Vám nabízí své služby. Od nás můžete očekávat komplexní servis při výrobě nábytku, na zakázku a to od jednoduchého příslušenství až po složité a výrobně náročné interiéry domácností a firem. Při návrhu a vzhledu Vašich požadavků vždy spolupracujeme s našimi zkušenými architekty, kteří jsou při realizaci projektu k dispozici a mohou poskytnout odborný dozor a služby. Podle jejich návrhů dle přání zákazníka vyrábíme kuchyně, interiéry, kancelářské prostory, dveře, vrata, schodiště i šatny a v poslední době hodně oblíbené portály.

Web: http://www.truhlarstvi-zdeno.cz


Adresa: Truhlářství ZdeNo, s.r.o. – Interiérový nábytek na zakázku Prosiměřice 223
67161  Prosiměřice http://www.truhlarstvi-zdeno.cz


mobil: +420 776 077 789

mail: truhlarstvi.zdeno@seznam.cz

Kategorie

Klíčová slova

interiérový nábytek na zakázku kuchyně schodiště šatní skříně ložnice obývací stěny truhlářské práce

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz